Podpořte nás

Záchrannou stanici můžete podpořit nejrůznějšími způsoby:

 • Zasláním libovolného peněžního daru na účet 171811406/0300 u Poštovní spořitelny Brno. Přispívajícím samozřejmě vystavíme darovací smlouvu, kterou můžete použít pro daňové účely.

 • Zasláním dárcovské SMS ve tvaru:
  DMS ZVIREVNOUZI RAJHRAD na číslo 87777
  Cena jedné DMS je 30 Kč u všech operátorů, z této částky obdržíme 28,50 Kč.
   
 • Zasláním libovolné částky na účet veřejné sbírky Zvíře v nouzi číslo 33553322/0800, variabilní symbol 124. Více informací o veřejné sbírce a dalším možnostech podpory najdete na http://www.zvirevnouzi.cz/sbirka-zvire-v-nouzi/
   
 • Materiální podporou, uvítáme: slunečnici, kukuřici, ječmen, oves, pšenici, těstoviny, rýži, luštěniny, ovesné vločky, čerstvé ovoce, zeleninu (mrkev, saláty, řepu), ořechy, proso, kočičí masové konzervy a granule, vitamínové a minerální přípravky, sušené krmení pro masožravé želvy, dětské piškoty, seno, slámu, krmné misky (plastové, nerezové, keramické různým rozměrů), plastové přepravky pro zvířata, klece pro papoušky, napáječky, plastové misky pod květináč o průměru min. 35cm, maskovací sítě, rákosové rohože, plastové rohožky (imitace trávy), různé velikosti štětců, barvu hnědý luxol, rukavice pracovní i gumové, čistící a dezinfekční prostředky, pytle na odpad, dezinfekce, gázy, obvazy, náplasti, chirurgické a gumové rukavice, injekční stříkačky, houbičky na nádobí různých velikostí, kbelíky s víky, plastové sudy či popelnice, plastové přepravky či koše, papírové ručníky nebo utěrky, ubrousky, buničinu, zdravotnické savé podložky.
   
 • Adopcí vybraných zvířat - adopce

 

Najdete nás i na FaceBooku
Najdete nás i na Sermiri.cz
 

číslo účtu Záchranné stanice Rajhrad je 17 18 11 406 / 0300 ČSOB
Děkujeme předem za Vaši podporu.