Podpořte nás

Záchrannou stanici můžete podpořit nejrůznějšími způsoby:

 • Zasláním libovolného peněžního daru na účet 171811406/0300 u Poštovní spořitelny Brno. Přispívajícím samozřejmě vystavíme darovací smlouvu, kterou můžete použít pro daňové účely.

 • Zasláním dárcovské SMS:
  Jednorázově lze podpořit naši stanici finanční částkou v hodnotě 30, 60 nebo 90 Kč odesláním SMS zprávy na telefonní číslo 87777 ve tvaru:
   
   DMS ZVIREVNOUZI RAJHRAD 30
     DMS ZVIREVNOUZI RAJHRAD 60
     DMS ZVIREVNOUZI RAJHRAD 90

  Chcete- li naši stanici podporovat dlouhodobě, stačí odeslat SMS zprávu
  na telefonní číslo 87777 ve tvaru:
     DMS TRV ZVIREVNOUZI RAJHRAD 30
     DMS TRV ZVIREVNOUZI RAJHRAD 60
     DMS TRV ZVIREVNOUZI RAJHRAD 90

  Záchranná stanice Rajhrad tak získá každý měsíc zvolenou částku. Nastavení lze kdykoli bezplatně zrušit pomocí SMS ve tvaru: STOP ZVIREVNOUZI na telefonní číslo 87777.

   
 • Zasláním libovolné částky na účet veřejné sbírky Zvíře v nouzi číslo 33553322/0800, variabilní symbol 124. Více informací o veřejné sbírce a dalším možnostech podpory najdete na http://www.zvirevnouzi.cz/sbirka-zvire-v-nouzi/
   
 • Materiální podporou, uvítáme: slunečnici, kukuřici, ječmen, oves, pšenici, těstoviny, rýži, luštěniny, ovesné vločky, čerstvé ovoce, zeleninu (mrkev, saláty, řepu), ořechy, proso, kočičí masové konzervy a granule, vitamínové a minerální přípravky, sušené krmení pro masožravé želvy, dětské piškoty, seno, slámu, krmné misky (plastové, nerezové, keramické různým rozměrů), plastové přepravky pro zvířata, klece pro papoušky, napáječky, plastové misky pod květináč o průměru min. 35cm, maskovací sítě, rákosové rohože, plastové rohožky (imitace trávy), různé velikosti štětců, barvu hnědý luxol, rukavice pracovní i gumové, čistící a dezinfekční prostředky, pytle na odpad, dezinfekce, gázy, obvazy, náplasti, chirurgické a gumové rukavice, injekční stříkačky, houbičky na nádobí různých velikostí, kbelíky s víky, plastové sudy či popelnice, plastové přepravky či koše, papírové ručníky nebo utěrky, ubrousky, buničinu, zdravotnické savé podložky.
   
 • Adopcí vybraných zvířat - adopce

 

Najdete nás i na FaceBooku
Najdete nás i na Sermiri.cz
 

číslo účtu Záchranné stanice Rajhrad je 17 18 11 406 / 0300 ČSOB
Děkujeme předem za Vaši podporu.